Školský
e-mail
Internetová
žiacka knižka
Rozvrh
hodín

Štatistiky

Návštevníkov: 5236312
Školský klub pre deti rodičov z kritickej infraštruktúry

V januári sa naša škola otvorila pre tzv. Školské kluby detí rodičov lekárov, hasičov, vojakov, či zamestnancov zabezpečovacích/servisných/poštových služieb pre širokú verejnosť. O deti sa celodenne stará kolektív učiteľov, vychovávateľov, asistentov učiteľa, špeciálneho a sociálneho pedagóga.

Okrem dištančného učenia, ktoré je zabezpečené pripojením zo školy, sa deti prirodzene venujú rôznym spoločenským hrám, tvorivým výtvarným a pracovným dielňam... Veľa čítajú, rozprávajú sa, nahlas diskutujú, inšpirujú sa navzájom, vymýšľajú, smejú sa, poznávajú svoje záľuby a koníčky. Krátke zimné prechádzky utužujú ich zdravie; cestou zvyčajne nakŕmia vtáčiky (predtým rozvešali vtáčie búdky), po návrate pochvália tety kuchárky za dobrý obed, polejú kvety v triedach školy,... 

Na dvore si aktuálne postavili detského strážcu - snehuliaka Alexa (vyhlásili súťaž aj pre iných prvákov – Postav a odfoť svojho snehuliaka), ktorý ich každé ráno s úsmevom víta. Sú voči sebe i iným veľmi priateľskí, láskaví, podporujúci, možno viac citlivejší... veď intenzívne prežívajú detský život poznačený neistotou z epidémie. Podporujeme sa i posilňujeme sa navzájom: DOBRE BUDE :)

<< Začiatok < Predošlá 1 2 Nasledujúca > Koniec >>

Strana 1 z 2