Školský
e-mail
Internetová
žiacka knižka
Rozvrh
hodín

Štatistiky

Návštevníkov: 5472910
Knižné novinky mesiaca
Milí žiaci, 
využite ponuku vypožičania si kníh zo školskej knižnice. Nájdete tu stovky titulov i novú ponuku.
Stretnutie k vypožičaniu kníh je potrebné si dohodnúť na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.
Deti, ktoré sú na prezenčnom vyučovaní, si knihy vypožičiavajú v čase prevádzky ŠKD.

Madeleine Féret-Fleury, Elijah Ty rozhodneš, ako ďalej     vek: 12+
O knihe: Na Zemi ožíva tajomný mimozemský vírus, ktorý prebúdza mŕtvych. Kniha obsahuje 57 možností, ako sa bude ďalej vyvíjať dej - o tom, ktorá z možností to bude, rozhodne samotný čitateľ. Prvá kniha z tejto série sa volá Elijah a hlavný hrdina sa púšťa do boja s neznámou nákazou.

Mechthild Gläser: Emma, faun a zabudnutá kniha        vek: 12+
Keď Emma pri upratovaní knižnice na internáte nájde starý zápisník, najprv si myslí, že ide o akúsi kroniku školy. No je to celkom inak: všetko, čo človek do knihy zapíše, sa stane skutočnosťou.

Patrick Ness: My ostatní tu len tak žijeme vek: 12+
Patrick Ness nám vo svojom novom románe pripomína, že na svete existuje mnoho druhov výnimočnosti, a v každom z nás sa skrýva niečo mimoriadne.

Andrzej Sapkowski: Zaklínač I.: Posledné želanie vek: 14+
Prvá poviedková kniha jedného z najlepších autorov fantasy na svete 

John Green: Papierové mestá vek: 14+
Jej bláznivé dobrodružstvá sa zakaždým prehnali školou ako letná búrka: na gitare ju naučil hrať nejaký starký v polorozpadnutom dome v mississippskom Hot Coffee. Tri dni kočovala s cirkusantmi, lebo ich presvedčila, že by z nej mohla byť artistka.

Kasie West: Zabuchnutá v knižnici vek: 14+
Ďalšia kniha romantických príbehov plná pekných chalanov od Kasie West je tu. Keď Autumn zistí, že zostala vymknutá v knižnici a zrejme tam bude musieť stráviť celý víkend, nemá ani tušenia, že...

Lindsey Roth Culli: Toto leto hovorím ÁNO! vek: 12+
Rachel sa vždy sústredila iba na školu a dobré známky. Nič iné ju nezaujímalo. Zanedbávala pritom to, čo si má tínedžerka na strednej užiť najviac – prvé lásky, párty a výlety s kamošmi. 

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >